Vítejte v restauraci Deco

Deco je chorvatskou restaurací v Praze, z chorvatských ingrediencí doplněných o vína z Chorvatska pro Vás náš šéfkuchař připravuje nezapomenutelné pokrmy. Díky restauraci Deco je Vám Chorvatsko blíž.

ZÁŽITEK V DECO

Rádi bychom Vás tímto přivítali v naší restauraci. U nás si užijete jídlo s rodinou či přáteli v příjemné a přátelské atmosféře, a to jak před den, tak i večer. Od roku 2012 pečujeme o Vás, naše zákazníky, a připravujeme pro Vás výborné ryby, mořské plody, masa i znamenité dezerty.

Vedle našeho skvělého menu nabízíme také tradiční chorvatská vína. Náš vstřícný personál Vám rád poradí s výběrem, abyste našli tu správnou láhev právě pro Vás. Dovolte nám probudit Vaše chuťové buňky. Doufáme, že si večer v naší restauraci opravdu užijete.

naše menu

Vášeň pro dobré jídlo a pití i záliba v něm nás v Deco restauraci ženou dál a motivují při přípravě našich jídel. Chceme Vám nabídnout autentickou chuť Chorvatska , můžete ochutnat kombinaci chutí kuchyně dalmátské, istrijské i kontinentální chorvatské.

naše vína

Říká se, že bez dobrého vína není dobrého jídla.

News

Velikonoční neděle 9.4. máme zavřeno

0

0

0

Vážení zákazníci, od 1.8.2022 máme novou službu TAXI. Naši službu si můžete objednat na telefonu 608 838 700, nebo přímo u nás v restauraci. Přijedeme pro Vás naším komfortním vozem Škoda Octavia…….a zavezeme Vás kam si budete přát 😊

0