Vítejte v restauraci Deco

Deco je chorvatskou restaurací v Praze, z chorvatských ingrediencí doplněných o vína z Chorvatska pro Vás náš šéfkuchař připravuje nezapomenutelné pokrmy. Díky restauraci Deco je Vám Chorvatsko blíž.

ZÁŽITEK V DECO

Rádi bychom Vás tímto přivítali v naší restauraci. U nás si užijete jídlo s rodinou či přáteli v příjemné a přátelské atmosféře, a to jak před den, tak i večer. Od roku 2012 pečujeme o Vás, naše zákazníky, a připravujeme pro Vás výborné ryby, mořské plody, masa i znamenité dezerty.

Vedle našeho skvělého menu nabízíme také tradiční chorvatská vína. Náš vstřícný personál Vám rád poradí s výběrem, abyste našli tu správnou láhev právě pro Vás. Dovolte nám probudit Vaše chuťové buňky. Doufáme, že si večer v naší restauraci opravdu užijete.

naše menu

Vášeň pro dobré jídlo a pití i záliba v něm nás v Deco restauraci ženou dál a motivují při přípravě našich jídel. Chceme Vám nabídnout autentickou chuť Chorvatska , můžete ochutnat kombinaci chutí kuchyně dalmátské, istrijské i kontinentální chorvatské.

naše vína

Říká se, že bez dobrého vína není dobrého jídla.

News

Vážení zákazníci, od 1.8.2022 máme novou službu TAXI. Naši službu si můžete objednat na telefonu 608 838 700, nebo přímo u nás v restauraci. Přijedeme pro Vás naším komfortním vozem Škoda Octavia…….a zavezeme Vás kam si budete přát 😊

0

0

1.7. – 5.9.2022 nebude polední menu k dispozici.

0

Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za jejich přízeň v uplynulých deseti letech a těšíme se na další mnohaletou úspěšnou spolupráci

0